Certfikát ECO Garantie

Dnes cítíme stále větší odpovědnost za svět, ve kterém žijeme, a za své vlastní blaho. Používání produktů odpovědných k životnímu prostředí je přínosem pro nás i pro svět v rovnováze.


Co je to ekologická záruka?

ECO Garantie je mezinárodní certifikát pro bio produkty. Má standardy pro ekologické čistící a prací prostředky, přírodní kosmetiku a produkty pro osobní hygienu. Výrobky označené logem ECO Garantie splňují přísná pravidla, která záručují kvalitu, bezpečnost a šetrnost k přírodě.

 

 

Velký důraz je kladen na nepřítomnost látek, které jsou na bázi ropy (parafín, petrolej, atd.), syntetická barviva a parfemaci, geneticky modifikované složky a přísně je regulováno také použití stabilizátorů, emulgátorů a konzervantů nepřírodního původu. Zakázáno je také testování na zvířatech.

Hlavní závazek tvoří trvalá udržitelnost a péče o spotřebitele - nesmí docházet ke klamání spotřebitele ani k ohrožení zdraví používáním látek, u nichž byly jejich nepříznivé účinky prokázány. Proto je dbáno na čistě přírodní složení a u látek nepřírodních dochází k přísné regulaci. 

ECO Garantie vznikla v Belgii, kde je také nejvíce rozšířena. Kontrolu a následnou certifikaci zajišťuje mezinárodní nezávislá certifikační a kontrolní organizace ECOCERT a INTEGRA.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Expresní doručení v Praze
Doprava zdarma při nákupu od 500 Kč*
30 dní na vrácení
Poradíme s výběrem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení