Rukavice Vinyl Classic 4.8 g, nepudrované, modré L 100 ks

Kód: 1647
55 Kč 45,45 Kč bez DPH 0,55 Kč / 1 ks
poslední 2 kusy

pribory_cerne  nuzky_cerne  uklid_cerne

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylové rukavice CLASSIC jsou rozumnou alternativou mezi ochranou a cenou. Jsou vyrobeny z polyvinylchloridové pastová pryskyřice. Nemají uvnitř přidaný pudr.

Jsou vyrobeny z měkkého příjemného materiálu. Neobsahují latex a nezpůsobují kožní alergické reakce. Nabízí standardní ochranu při manipulaci s chemikáliemi. Nejsou ideální pro styk s většinou organických rozpouštědel a vodních roztoků. Odolnost proti vodě mají velmi dobrou.

 

 

Vinylové rukavice CLASSIC mají nižší pružnost než latexové nebo nitrilové rukavice. Lze je nátáhnout na trojnásobek svoji původní délky. Pevnost v tahu má hodnotu 11 MPa. 

Tyto rukavice mají sílu až 0,07 mm a poskytují tak odpovídající ochranu pro nenáročné činnosti. Díky svému materiálu mají průměrnou odolnost proti propichu.

 

 

O výrobci

Společnost Espeon působí na trhu s jednorázovými rukavicemi od roku 2010. Specializují se výhradně na jednorázové rukavice. Jejich vizí není pouhý prodej jednorázových rukavice, ale také poradenství a vzdělávání široké veřejnosti v dané oblasti.

 

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Výrobce

Espeon s.r.o.
U větrolamu 1212/53
184 00  Praha 8

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠE NA ÚKLID
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz