IO Splendo, odstraňovač vodního kamene, na rez a vodní kámen 750 ml

Kód: 2850
73 Kč 60,33 Kč bez DPH 9,73 Kč / 100 ml
Ihned k odběru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální balení čističe pro kuchyně a koupelny IO SPLENDO NA REZ A VODNÍ KÁMEN. Snadno se vypořádá s vodním kamenem, rzí, zbytky mýdla i dalšími nečistotami. Obsahuje směs účinných kyselin, které odstraní veškerou špínu. Čistí do vysokého lesku bez poškrábání.

 

Nevíte jak odstranit rez a vodní kámen? Neporazitelný pomocník v boji s vodním kamenem, rzí a zbytky mýdla, a to díky směsi účinných látek, které odstraňují veškerou špínu.

To je IO SPLENDO NA REZ A VODNÍ KÁMEN - přípravek na odstranění rzi a vodního kamene.

 

IO SPLENDO NA REZ A VODNÍ KÁMEN odstraňuje veškeré usazeniny, včetně mýdla, ale také je účinným na rez v kuchyni či koupelně. Trápí Vás vodní kámen na skle, v pračce, v záchodové míse, nebo snad potřebujete odstranit vodní kámen z prázdného potrubí, vodovodní baterie, vany a bidetů, podlah, dlaždiček, keramiky, příborů, sklenic nebo snad jídelních souprav? Potom je tento přípravek skvělá volba.

 

Upozornění

Prodej pouze osobám od 18 let. 

Přípravek není však na některé povrchy vhodný. Nedoporučujeme jej používat na mramor, žulu a přírodní kameny, barevné lamináty, hydromasážní vany a teplé povrchy a předměty. Na čištění barevné keramiky a smaltových van se doporučuje nejprve vyzkoušet odolnost materiálu na malé, skryté ploše.

H314 Způsobuje těžké poleptání kůže. 
H318 Způsobuje vážné poškození očí.

 

Výrobce 

Cleary group,
Via Sandro Pertini 34/36
550 11 Altopascio 
Italy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠE NA ÚKLID
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz