G06 DAS Alcohol, na podlahu 5 l

Kód: 255
649 Kč 569 Kč 470,25 Kč bez DPH 113,80 Kč / 1 l
Ihned k odběru

     

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mycí a čistící přípravek s alkoholem a nanočásticemi určený k účinnému čištění všech druhů omyvatelných podlahových krytin, zanechává svěží vůni.

 Je určený k účinnému čištění všech druhů omyvatelných podlahových krytin a všech omyvatelných ploch, např. sklo, plasty, mramor.

Das Alcohol je vhodný také na lesklé plochy, na kterých nezanechává stopy, naopak podporuje jejich lesklý vzhled.

 

 

Je určený ke každodennímu použití pro ruční i strojní mytí. Nanočástice vytváří na čištěném povrchu ochrannou nanovrstvu, díky které zůstává umytý povrch déle čistý.

 

Použití

Při běžném znečištění dávkujte 10ml na 1l vody. Při větším znečištění lze velikost dávky upravit až na 33ml na 1l vody. Nepoužívejte na podlahy ošetřené polymerem, popř. jiným ochranným přípravkem!

Neaplikujte na rozpálené plochy nebo v blízkosti otevřeného zdroje tepla. Nepoužívejte na podlahy ošetřené polymerem, popř. jiným ochranným přípravkem.

 

O výrobci

Společnost ALFA CLASSIC a.s. byla založena počátkem roku 1992 v Praze. Od svého vzniku se zaměřila na výrobu, prodej a distribuci základních a speciálních mycích, čisticích prostředků a tekutých mýdel, papírových ručníků, toaletního papíru a hygienických systémů.

Vyrobí více než 2000 tun různých čisticích přípravků a tekutých mýdel za rok. Ve vlastní chemické laboratoři provádí vývoj nových produktů podle nejnovějších trendů a požadavků zákazníků. Nově do své nabídky zařazují ekologické čistící prostředky.
 

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu.

  

Upozornění 

Hořlavá kapalina a páry

Způsobuje vážné podráždění očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Skladujte na dobře větraném místě.  

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.

Uchovávejte obal těsně uzavřený.

Odstraňte obsah / obal v případě profesionálního použití předáním oprávněné osobě a v případě spotřebitelského použití předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.

 

Výrobce 

ALFA CLASSIC, a.s.
Černomořská 234/2,
101 00 Praha

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠE NA ÚKLID
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz