D08 Dezinfekční tekuté mýdlo 5 l

Kód: 2763
826 Kč 682,64 Kč bez DPH 165,20 Kč / 1 l
Doručíme do 48 hodin

  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezbarvé a neparfémované tekuté mýdlo obsahující dezinfekční složky. Je určené pro všeobecné dezinfekční mytí rukou a pokožkya pro Hygienické mytí rukou (HMR) podle EN 1499.

Prostředek je účinný proti širokému spektru bakterií, včetně MRSA. Má neutrální pH a není dráždivý pro pokožku. Prostředek je určený pro spotřebitelské i profesionální použití. Prostředek je určený pro přímé použití.

 

  

Použití

Ruce nebo pokožku nejprve zvlhčit vodou, nanést na ně dostatečné množství prostředku (minimálně 5 ml) a umývat je po dobu minimálně 60 sekund. Na závěr ruce nebo pokožku opláchnout pod tekoucí vodou.

 

Má uplatnění v různých oblastech běžného života, ve zdravotnictví, v supermarketech, v gastronomických službách, v potravinářském průmyslu, ve školství, v oblasti sociálních služeb, v oblasti wellness, v oblasti sociálních služeb, v kosmetických službách, v kadeřnictví, holičství, pedikúře, manikúře, v průmyslových závodech apod.

Během aplikace dochází k rychlé redukci přechodné nežádoucí mikroflóry na povrchu rukou a přerušuje se tak cesta přenosu mikroorganismů.

 

O výrobci

Společnost ALFA CLASSIC a.s. byla založena počátkem roku 1992 v Praze. Od svého vzniku se zaměřila na výrobu, prodej a distribuci základních a speciálních mycích, čisticích prostředků a tekutých mýdel, papírových ručníků, toaletního papíru a hygienických systémů.

Vyrobí více než 2000 tun různých čisticích přípravků a tekutých mýdel za rok. Ve vlastní chemické laboratoři provádí vývoj nových produktů podle nejnovějších trendů a požadavků zákazníků. Nově do své nabídky zařazují ekologické čistící prostředky.


  

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

  

Výrobce 

ALFA CLASSIC, a.s.
Černomořská 234/2,
101 00 Praha

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz