D02 Stop Bakter, dezinfekce proti plísním a bakteriím 800 ml

Kód: 168
74 Kč 61,16 Kč bez DPH 92,50 Kč / 1 l
Ihned k odběru

        

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezinfekční, čisticí a mycí prostředek na bázi chlóru s rozprašovačem pro snadné použití.

Je určený pro přímou aplikaci na menší plochy. Zajišťuje dezinfekci a čištění v potravinářských, zdravotnických, zemědělských a jiných provozech a v komunální oblasti. 

 

Má širokospektrální působení. Po ošetření jsou plochy čisté a zbavené nežádoucích mikroorganismů. Vyznačuje se také bělícím účinkem. Výrobek je určený pro spotřebitelské i pro profesionální použití.

 

Použití

Blog: Odstranění plísně v domácnosti

Na ošetřované místo aplikujte prostředek postřikem ze vzdálenosti 10-15 cm a nechte působit předepsanou dobu. Potom ošeřené místo opláchnete vodu, nebo nechte přípravek zaschnout.

Při aplikaci prostředku na místa zasažená plísněmi neodstraňujte před postřikem plíseň, aby nedošlo k rozptýlení nebezpečných výtrusu.

Přípravek si zachovává dezinfekční účinky i po zředění vodou 1:10 (100 ml koncentrátu, doplnit do 1 litru vodou).

 

 

Předměty a povrchy, které mohou přijít do styku s potravinami nebo s pokožkou, po použití přípravku opláchnete důkladně pitnou vodou. Zajistěte, aby potraviny a potravinářské suroviny nebyly v dosahu při aplikaci přípravku.

Spektrum dezinfekčního účinku: Koncentrát (10%-ní roztok) – baktericidní (A), MRSA, fungicidní (V), mykobaktericidní (M), tuberkulocidní (T), virucidní (B). Doba působení: A,MRSA,B,V – 5 minut; M,T – 30 minut. Biocidní typ: 2,3,4.

Nepoužívejte na povrchy z barevných kovu a polyamidu. Předměty s nízkou barevnou stálostí se mohou odbarvovat.

Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Muže uvolňovat nebezpečné plyny (chlor).

 

O výrobci

Společnost ALFA CLASSIC a.s. byla založena počátkem roku 1992 v Praze. Od svého vzniku se zaměřila na výrobu, prodej a distribuci základních a speciálních mycích, čisticích prostředků a tekutých mýdel, papírových ručníků, toaletního papíru a hygienických systémů.

Vyrobí více než 2000 tun různých čisticích přípravků a tekutých mýdel za rok. Ve vlastní chemické laboratoři provádí vývoj nových produktů podle nejnovějších trendů a požadavků zákazníků. Nově do své nabídky zařazují ekologické čistící prostředky.

 

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

  

Upozornění 

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Může být korozivní pro kovy. Vysoce toxický pro vodní organismy. Zabraňte uvolnění do životního prostředí.

Používejte ochranné rukavice / ochranné brýle.

 

PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení.

Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou.

Způsobuje vážné poškození očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Odstraňte obsah / obal v případě profesionálního použití předáním oprávněné osobě a v případě spotřebitelského použití předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.

 

Výrobce 

ALFA CLASSIC, a.s.
Černomořská 234/2,
101 00 Praha

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelna a vodní kámen
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.9 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 22.7.2021
lepší nez SAVO! skvělé na plíseň
Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora nejlepší 6.4.2021 11:22
Asi nejlepší produkt na odstranění plísně ve sprše, spárách atd
Odpovědět

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz