K04 Care Gastro, odmaštovací prostředek pro kuchyně 800 ml

Kód: 273
104 Kč 85,95 Kč bez DPH 130 Kč / 1 l
Ihned k odběru

    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čisticí a odmašťovací prostředek pro kuchyně a gastro provozy. 

Účinně a rychle odstraňuje všechny nečistoty, které vznikají během vaření, při zpracovávání potravin, při výrobě a skladování lahůdek a dalších potravinářských výrobků. Má výborné odmašťovací schopnosti, je určený k přímému použití.

 

 

Použití

Trysku na zpěňovači nastavte do pracovní polohy, přípravek aplikujte na znečištěný povrch, mechanicky čistěte a setřete včetně nečistot.

V případě silnějšího znečištění nechte prostředek působit cca 5 minut, popř. podpořte účinek mechanicky, např. houbičkou či kartáčem.

Na závěr povrch důkladně opláchněte nebo setřete vodou, především ty povrchy, které mohou přijít do přímého styku s potravinami nebo potravinářskými surovinami.

Nepoužívejte na hliníkové povrchy nebo na povrchy citlivé k alkáliím.

 

O výrobci 

Společnost ALFA CLASSIC a.s. byla založena počátkem roku 1992 v Praze. Od svého vzniku se zaměřila na výrobu, prodej a distribuci základních a speciálních mycích, čisticích prostředků a tekutých mýdel, papírových ručníků, toaletního papíru a hygienických systémů.

Vyrobí více než 2000 tun různých čisticích přípravků a tekutých mýdel za rok. Ve vlastní chemické laboratoři provádí vývoj nových produktů podle nejnovějších trendů a požadavků zákazníků. Nově do své nabídky zařazují ekologické čistící prostředky.

 

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

  

Upozornění  

H315 Dráždí kůži.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Odstraňte obsah/obal v případě profesionálního použití předáním oprávněné osobě a v případě spotřebitelského použití předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.

 

Výrobce 

ALFA CLASSIC, a.s.
Černomořská 234/2,
101 00 Praha

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠE NA ÚKLID
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz