Care Digestor, čistič filtrů a digestoří 800 ml

Kód: 276
129 Kč 106,61 Kč bez DPH 161,25 Kč / 1 l
Ihned k odběru

  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je určený k čištění všech typů filtrů kuchyňských digestoří, účinně a rychle odstraňuje organické nečistoty, především tuky, ze všech běžně používaných povrchů, včetně citlivých (např. měděných, hliníkových či skleněných).

Použití

Přímá aplikace: Trysku na zpěňovači nastavte do pracovní polohy a přípravek aplikujte na znečištěný povrch. Nechte působit cca 10 minut a pak otřete nebo opláchněte vodou.

 

 

V případě potřeby celý postup opakujte nebo podpořte účinek mechanicky, např. kartáčem.

Běžné mytí všech ostatních povrchů, včetně citlivých: Přípravek použijte v koncentraci 5-30%, podle znečištění (50 – 300ml koncentrátu doplňte vodou do 1l).

 

 

Povrchy, které přicházejí do kontaktu s potravinami nebo potravinářskými surovinami, na závěr důkladně opláchněte vodou.

 

O výrobci

Společnost ALFA CLASSIC a.s. byla založena počátkem roku 1992 v Praze. Od svého vzniku se zaměřila na výrobu, prodej a distribuci základních a speciálních mycích, čisticích prostředků a tekutých mýdel, papírových ručníků, toaletního papíru a hygienických systémů.

Vyrobí více než 2000 tun různých čisticích přípravků a tekutých mýdel za rok. Ve vlastní chemické laboratoři provádí vývoj nových produktů podle nejnovějších trendů a požadavků zákazníků. Nově do své nabídky zařazují ekologické čistící prostředky.
 

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte pře mrazem.

  

Upozornění 

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

Odstraňte obsah / obal v případě profesionálního použití předáním oprávněné osobě a v případě spotřebitelského použití předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.

 

Výrobce 

ALFA CLASSIC, a.s.
Černomořská 234/2,
101 00 Praha

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠE NA ÚKLID
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Expresní doručení v Praze
Doprava zdarma při nákupu od 700 Kč*
30 dní na vrácení
Poradíme s výběrem